Nieruchomości

poniedziałek, 23 maja 2011

O czym będzie ten blog?

Witam Cię serdecznie drogi Czytelniku!
Cieszę się, że tu trafiłeś.
Pomysł na tego bloga narodził się z pasji. Nieruchomościami zajmuję się już od kilku lat i od dłuższego czasu dojrzewała we mnie chęć podzielenia się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi.
Ten blog dotyczy przede wszytkim inwestowania w nieruchomości, toteż będą się tu pojawiać wpisy związane z tym tematem - inoformacje z rynku, raporty i analizy wraz z komentarzami, strategie inwestycyjne i wszystko, co może być przydatne profesjonalnemu Inwestorowi.
Dodatkowo będę się z Tobą dzielił także wartościową treścią z szerzej pojętego runku nieruchomości - pojawią się tu najciekawsze projekty domów i wnętrz, oryginalne realizacje i wiele więcej. Koniecznie zaglądaj tu jak najczęściej!

1 komentarz:

  1. Szukam blogów dotyczących inwestowania w nieruchomości. Dlatego właśnie trafiłem na Twoją stronę. Mam nadzieję, że będziesz zamieszczał więcej wpisów, więcej konkretnych przykładów z życia wziętych. Może zrób wpis z informacją jakie nieruchomości posiadasz w swoim portfelu inwestycyjnym, jak je nabyłeś i jakie masz przepływy.
    Mam nadzieję, że blog się z czasem rozwinie!
    Pozdrawiam,
    Mariusz

    OdpowiedzUsuń